T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / ALİAĞA - Şehit Gökhan Çakır Anadolu Lisesi

Haberler

Ekm

ŞEHİT GÖKHAN ÇAKIR ANADOLU LİSESİ

 

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTISI

May

2016&2017 eğitim öğretim yılının üniversite hedefleri doğrultusunda yoğun tempo ile geçiren öğrencilerimizi düzenlediğimiz mezuniyet gecesi ile hayat okuluna yolcu ettik.

Nis

20.04.2017 TARİHİNDE YAPILAN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİ.

İLAHİ DİNLETİSİNE LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://goo.gl/photos/oUsLupqLuntXuBDk8

Mrt

ÇANAKKALE ZAFERİNİ KUTLUYOR.ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Ara

Kas

Kasım ayı deneme sınavında dereceye girenlere bisikletleri ve diğer ödülleri dağıtıldı.Ayrıca Okul içi Voleybol turnuvasında dereceye girenlere madalyaları verildi.Bireysel olarak girdiği tekvando turnuvasında 2.olan öğrencimizinde kutlamasını yaptık.Aralık ayında yapılacak olan deneme sınavında birinci olanlara bisiklet ikinci olanlara çeyrek altın üçüncü olanlarada muhtelif hediyeler verilecektir.

Ekm

19.10.2016 Çarşamba günü saat 11:30 ile 12:30 arasında Okulumuz Konferans salonunda 12. Sınıflara yönelik İnsan Beyni ve Motivasyon Semineri yapıldı. Semineri veren Uzmanımız Manisa My Koleji Kişisel Gelişim Uzmanı Harun ÇEVİK Bey güzel ve yararlı bir seminer gerçekleştirdi.

Eyl

BİR DESTANIN HİKAYESİ…

 

Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri hazırladıkları Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Köşesiyle,Vatan ve Bayrak konulu şiir dinletisiyle ve sinevizyon gösterisiyle bu destana bu milletin ferdi olma gururuyla destek verdiler…